Fotbal 7x jinak

Zde se dozvíte vše o evropském fotbalu. Pro pobavení jsou zde vtípky. Také si můžete stáhnout fotbalová videa, hru Czech socer manager 2002FE a k tomu aktualizace.

Downloady

gentrain.exe, (603.5kB)

Je to editor který vám přidá do csm 2002fe peníze

Návod

 Nejdříve ti řeknu,že nejvíc můžeš mít 2 mld.liber.Teď už ti řeknu,jak se přidávají peníze do CSM.Napřed si musíš najít složku kde máš uložený editor.Pak zapneš CSM a pomocí kláves Alt + Tab přepneš na editor,který zapneš.Naskočí ti tam tabulka ,kde je napsáno „Select the game" klikneš na OK naskočí ti tam tabulka,klikneš na search,které se nachází nahoře vlevo do políčka „value" napíšeš stávájí částku peněz,kterou teď máš např.1309090.Klikni na „search" naskočí ti tabulka,kam pod „Name" napíšeš jméno jak chceš aby se cheat jmenoval a pod políčko „Value" napíšeš částku ,kterou bys chtěl mít.Ještě jednou opakuju nejvíc můžeš mít 2 mld.liber.HOTOVO ! Teď přepni zpátky do CSM pomocí Alt + Tab.Už v CSM klikni na „Můj tým" a podívej se,jestli máš tolik peněz kolik si chtěl.Jestli se to náhodou nepovedlo tak to zkus ještě jednou.Jestli se to ani teď nepovedlo tak mi napiš,rád ti pomůžu..

csm_jaro07.exe, (872.13kB)

aktualizace jaro 2007 na csm 2002fe

POZOR!! funguje jen s aktualizaci podzim 2006

csm_podzim06.exe, (4.65MB)
aktualizace podzim 2006 pro csm 2002 fe
csmfe.zip, (13.32MB)
Jedná se o českou freewarovou hru, fotbalový manažer. Vaší starostí a radostí je starat o fotbalový klub, dle Vašeho uvážení - vybrat si tedy můžete z klubů, které ve hře jsou (viz níže).
Ve hře vymýšlíte taktiku před zápasy, vybíráte peníze ze vstupného a používáte jej dále, nakupujete hráče, vylepšujete stadión... hra by se dala přirovnat k "sportovní strategii"
Kluby máte na výběr ze všech prvoligových a druholigových týmů významnějších států (ČR, SR a samozřejmě fotbalové špičky Evropy, tedy GB, IT ...) a také prvoligové týmy snad všech ostatních evropských států.
Hra má velmi příjemou grafiku a je samozřejmě česky.
inter petrovice 002.JPG, (3.49kB)
Inter Petrvice is football club. INTEREK FOREVER !!! :-D